Betynka

Letní tábor 2015

Dnešním dnem začíná naše dobrodružství na Tajné misi.

Útulné místo mezi kopci nad potokem kolem lesy, louky, žádná elektrika, bez signálu:-) samozdřejmě nechybí ani naše Laguna a spousta her, písniček, soutěží, výrobků, zábavy a PRIMA KAMARÁDŮ.

Nevím zda se nám podaří ihned psát a vkládat FOTO, ale pokusíme se.

Nebude-li deníček denně doplňován mějte prosím strpení, občas není možnost se nikde připojit.

Na Facebook se pokud možno budeme snažit napsat aspoň větu každý den... :)

 

středa 1.7.

Letni tabor Tajna mise odstartoval bajecne. Ted uz vsichni lezime v postylkach

FOTO

 

čtvrtek 2.7.

Ráno nás vzbudilo sluníčko :)  
Snídaňové stoly
Výhry o vedoucího týmu, vyber si svého vedoucího, představení týmů.
Kuřecí vývar se zeleninou a kapáním, vepřoknedlozelo, polední klid.
Výuka vedoucích, tajný lesní výcvik a hry ve vodě....
Závěr dne ukončujeme slavnostním ohněm a noční procházkou
Sladké sny všem :)

FOTO 

 

pátek 3.7.

Dnešní den začal opět rozcvičkou, kde jsme se naučili pozdrav měsici, který byl zase v noci tak krásny. Sluničko nás hřalo do zad i při čistění zubů a bohaté snídani, kam přibyl kolač který nám v noci upekla Martina. Dopoledne probíhal vycvik tajných agentů podle zařazení, jež vyučovali zvlaštní agenti.  K obědu jsme měli zeleninový krém a zapečené  těstoviny s masem.      A hned se odcházelo k rybníku,  kde jsme měli polední klid,  vodní hratky a poté návrat do tábora za stopaři. Polévka, opékáni buřtů, jablek, brambor,  cuket,  lilku,  cibule. Zpivání a dnes při setmění do postýlek.  Sladké sny a moc pozdravů všem :-)

FOTO

 

sotota 4.7.

Ráno jsme se rozloučili s měsícem. Následovala snídaně a dopolední výcvikový program. Spojaři, průzkumníci, rychlá rota, zásahovka se zdokonalovali e svých schopnostech a dovednostech. K obědu byl rajská polévka s rýží, noky se sýrovou omáčkou. Polední klid proběhl v lese na karimatkách. Po řádném odpočinku se výcvikou skupiny učili maskovat přírodou. Agenti otestovali svou odvahu a sílu. Po laně jsem sjížděli do Laguny. Malí agenti byli jistěni v sedáku. Byla legrace : - ) V závěru vodních radovánek jsme sjížděli na deskách po klouzačce do vody. V teplé vodě ve sprchách jsme se vymydlili. Dobrovolníci a odvážlici podnikli noční průzkum na kolech. Všechny Vás moc zdravíme, jsem v pořádku, pa

 

FOTO

 

neděle 5.7.

Ráno proběhlo jak je již naším zvykem rozcvičkou a velkou snídaní. 

Po niž jsme se pustily do poslední části výcviku agentů. K svačině jsme měli k zakousnutí broskve.

Všem nám bylo velké teplo tak jsem se chodily často chladit do potoka nebo do řeky. K obědu jsme na posilnění dostali zeleninovou polévku a jako druhé jídlo byla bramborová kaše se sekanou. 

Odpolední program pokračoval až po poledním klidu, který jsem všichni využily k nabrání nových sil. Odpoledne jsem se vydali na průzkum okolí na kolech. Večer jsme zakončily u ohně s opékanými hady. 

Všichni jsem v pohodě a moc vás všechny pozdravujeme.

 

FOTO

 

pondělí 6.7.

 Dnes jsme vstali opět se sluníčkem, zacvičili si a po snídani se pustili do ukončení výcvikových dnů ve vém oboru, odpoledne jsme splnili zkoušky a večer dostali své karty a trika :-)

Dnes jsme všichni doplnili i hymnu o své sloky , byl to dlouhý a zajímavý den a moc vás všechny zdravíme :-)

 

FOTO

 

uterý 7.7.

Dopoledne jsme si užívali v bazénu a odpoledne jsme objevili místo tajného úkolu, které jsme začali mapovat. Večer jsme šli spát dříve :-)

 

FOTO

 

středa 8.7.

Ráno jsme vstali po bouřce, která byla krásná a vyčistila vzduch a posunula nám budíček na 9hodinu, bylo to fajn. Dopoledne jsme dále prozkoumávali místo dopadu letadla, sepsali zprávy a poradili se o dalším postupu. Po zeleninové polévce a segedínu nás čekal polední klid a po něm soutěže dle funkcí, večerní táborák ukončil den :-)

 

FOTO

 

čtvrtek 9.7.

 Dnes jsme dopoledne pracovali v týmech a řešili situaci pádu letadla. Odpoledne jsme hráli hry dle volby a přípravy týmů, některé nám vedocí upravili a něktéré přidali, bylo to fajn a dnes opět super ohýnek a opékání různé zeleniny a sladkých hadů :-)

 

FOTO

pátek 10.7.

 Dnes jsme hned po snídani vyrazili po skupinách na celodenní výlety na kolech a večer jsme ukončili ohněm :-) Výlety e povedli, bylo to pro všechny fajn :-)

FOTO

sobota 11.7.

Dnes jsme po snídani, získali za své body táborové peníze, které jsme mohli vyměnit za duchové žetonz a jít hrát do casina, nebo si koupit los, který každý vyhrává. Dále se hráli míčové hry, hry s létajícím talířem a po obědě jsme vyrazili slaňovat na strašidla, bylo to super. Zde jsme hráli a luštli detektivní historky dle zadání a užívali si skal. Po pečených kuřatech s rýží jsme si zazpívali, pohráli si a Závěr večera byl krásný ohňostroj. :-)

FOTO

neděle 12.7.

Nedělní ráno se vstávalo stejně velmi brzy, jelikož jsme vedoucí družstev namaskovali jako zraněné a ostatní děti po snídani začali hledat své vedoucí a zachraňovat je a ošetřovat. Po záchraně a transportu zraněných následovala kopírka, oběd, zadělávání vdolečků, polední klid a pak hledání otázek,které znali z výcviku agentů, vykrajování vdolků a smažení. .Večer jsme strávili v Casinu a s loterií. Bylo to fajn :-)

FOTO

pondělí 13.7.

 Dnes jsme hned po snídani vyrazili na celodenní výlet do Karlových Varů, kde jsme si užili super den ochutnávkou pramenů, prohlédnutím Varů, pojídáním lázeňských sušenek. Kupováním suvenýrů a další zábavou. Zpět jsme jeli též vláčkem a na tábořišti nás čekal buřtguláš a vdolky od včera. Večer šli někteří spát, jiní zpíval a hráli na kytaru a další si užívali večer v Casinu :-) Další prima den za námi.

FOTO

uterý 14.7.

 Dnes ráno pokračovalo noční deštivo :-) ale jen mírné. Po snídani jsme vzrazili na kolech do bazénu, kde jsme si uzili radovánek. Po obědě vepřové na kmíně s rýží a porkové polévce byl polední klid a po něm jsme se rodělili na několik skupin. Někteří šli pátrat po vzdálenějším okolí a plnt úkoly, jiní procházeli okolí s buzalou. Pátrání se protáhlo do večerních hodin a všichni jsou nadšení :-)

FOTO